Canlı Destek
Sanal Pos
Mitar Hırdavat Sanal Pos
Haberler

Hindistan Malı Tristar Marka Yağlama Ekipmanları Gelmiştir...

Mitar Marka Kılavuz ve Pafta Çeşitlerimiz Gelmiştir...

Akbank Kredi Kartlarına Vade Farksız 3 taksit imkanı...

Yedek Gres Ucu

Ürünler » El Aletleri » Pressol » Yedek Gres Ucu
Yedek Gres Ucu
Yedek Gres Ucu
Made In Germany - PRESSOL

Ürün Açıklaması

Sanayinin olmazsa olmaz ürünlerinden biri olarak karşımıza çıkan sanayi yağları kullanımında en çok başvurulan ürünler pompalardır. Hangi tip yağ pompası kullanırsanız kullanın her birinde farklı özelliklere sahip de olsalar da her birinin yedek gres ucu ihtiyacı ortaya çıkabilmektedir.
Sanayide kullanılmakta olan iş makineleri ve el aletleri içinde en çok ihtiyaç duyulan yedek ürünler arasında yer alan yağ pompası uçlarının temel olarak iki farklı çeşidi bulunmaktadır. Bunlar kullanıldıkları yere göre farklılık göstermektedir. Yağ haznesinden yağı çekebilmek için kullanılan hortum ile pompa arasında kullanılan ara bağlantılar ve pompalama sonrasında yağ damlatmaya yarayan ve asıl bahsedilen yedek gres ucu olarak adlandırılmaktadır. Bunların zamanla tıkanması ya da aşınıp zarar görmesi sonucunda verimli bir pompalama yapabilmeniz söz konusu olmayacaktır. Bu sebeple mutlaka değiştirilmesi gerekmektedir.
Daha çok hidrolik ve pnömatik parçaları satan yerlerde bulabileceğiniz yedek gres ucu parçalarına internet ortamından da rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Teknik özelliklerine bakarak rahatlıkla dilediğiniz gibi bir uç bulabilmeniz mümkün olacaktır.

Ürün Teknik Bilgileri

Açıklama Koli
Pressol Yedek Gres Ucu 4 Tırnaklı 10*1 Kutu: 20 ADET
Markalar