Canlı Destek
Sanal Pos
Mitar Hırdavat Sanal Pos
Haberler

Hindistan Malı Tristar Marka Yağlama Ekipmanları Gelmiştir...

Mitar Marka Kılavuz ve Pafta Çeşitlerimiz Gelmiştir...

Akbank Kredi Kartlarına Vade Farksız 3 taksit imkanı...

Hakkımızda

Hakkımızda

TARİHÇEMİZ

    İzmitli Taragano ailesinin ilk firması olan İsak Taragano ve Mahdumları Koll. Şirketi İstanbul Fincancılar’da 1940 senesinde kurulmuştur.

    Başarılı bir geçmişi olan ithalatçı firma 1983 senesine kadar muhtelif alanlarda faaliyetlerine devam etmiştir. 1983 senesinde faaliyetlerine Mitar Hırdavatçılık İthalat ve İhracat A.Ş. olarak devam etme kararı alan şirket 10 sene boyunca Karaköy’de müşterilerine hizmet vermiştir.

    1993 senesinde yeni kurulan Perpa Ticaret Merkezindeki kendi dükkanına taşınma kararı alan şirket 1993 tarihinden itibaren Perpa Ticaret Merkezi’nde faaliyettedir.

    Başta Avrupa olmak üzere ve birçok farklı ülkelerden hırdavat üzerine ithalat yapan şirketimiz 1996’dan itibaren yeniden yapılanmaya gitmiştir. Türkiyenin ekonomik şartlarına uyarak kendini tamamen Türkiye’de temsil ettiği yabancı firmaların mallarına yönelten şirket,

• Kesici El Aletleri
• Elektrikli El Aletleri
• El Aletleri
• Garaj Ekipmanları
• İş Güvenliği Malzemeleri
• Havalı Aletler

başlıkları altında branşlaşarak siz sayın müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

WEB SİTEMİZ

    Güncellenen yeni web sitemiz, siz değerli müşterilerimize Mitar Hırdavatçılık A.Ş. bünyesinde bulunan ürünlere ve bizle ilgili haberlere daha kolay ulaşma imkanı sunmaktadır. Faaliyetlerimizi güncel bir şekilde takip edebileceğiniz bu platformuna hoşgeldiniz.

www.mitarhrd.com

Saygılarımızla
Mitar Hırdavatçılık A.Ş

Markalar