Canlı Destek
Sanal Pos
Mitar Hırdavat Sanal Pos
Haberler

Hindistan Malı Tristar Marka Yağlama Ekipmanları Gelmiştir...

Mitar Marka Kılavuz ve Pafta Çeşitlerimiz Gelmiştir...

Akbank Kredi Kartlarına Vade Farksız 3 taksit imkanı...

Kaynak Baş Maskesi KWH212

Kaynak Baş Maskesi KWH212
Kaynak Baş Maskesi KWH212
Made In Tayvan - KAYO

Ürün Açıklaması

Ülkemizde iş güvenliğinin ön plana çıktığı şu günlerde kaynak işlerinin yapıldığı şantiyelerin olmazsa olmazı maskeler önemli hale gelmiştir. Dolayısı ile birçok şirket işçilerinin güvenliğini sağlamak adına yapılan projelerde önemli bir yere sahip olacak bir üründür. 
Göze çapak kaçması, kaynaktan yayılan kaynak ışığının göz alması vb. gibi rahatsızlıklara önlem almak amacı ile üretilmiş bir ürün olup klasik standartların çok üstünde bir üründür. Koruyucu polikarbon camlarından biri kaynak ışığından diğeri ise iş esnasında yüze ve göze gelebilecek darbelerden korumak için tasarlanmıştır. Kafa yapısına göre ayarlanabilen fonksiyonel bir üründür.

Çalışanlarınızı iş kazalarından korumak için üretilmiş bu ürün CE Belgelidir. 2 adet Polikarbon koruyucu cama sahip olan bu ürün iş başındaki ustaların iş güvenliğini sağlamak için çok iyi bir tercih olacaktır. EN 175 Normlarına uygun olarak üretilmiştir. Dar kaynak camı (108x50x3) iş sırasında çalışanlara engel olmadan rahatça işlerine devam etmelerine olanak sağlar. Aynı zamanda başta ayarlanabilir olması ile de çalışanlar için büyük kolaylık olacaktır.

CE Belgeli, Kaynak Camı Ölçüsü 108x50x3
EN 175 Normlarına Uygun, DIN 11 Kaynak Camı(787) Alman Malı
2 Adet Polikarbon Koruyucu Cam, Başta Ayarlanabilir Sistem

Ürün Teknik Bilgileri

Koli
30 Adet
Markalar